ZabiegiKlamra korygująca VHO-Osthold

Klamry VHO-Osthold Perfect przynoszą bardzo dobre efekty, często tuż po założeniu.Zabieg podobny jest do zabiegów ortodontycznych, gdzie odpowiedni drut zakłada się na zęby w celu ich odpowiedniego ustawienia w łuku zębowym.Klamra na paznokieć ma podobne działanie, polegające na ustawieniu prawidłowego toru wzrostu płytki.

Oczywiście leczenie trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy, ponieważ paznokcie u stóp rosną bardzo wolno.

Klamry drutowe są wskazane u osób, u których występuje stan zapalny i hypergranulacja(tzw.”dzikie mięso”) zwłaszcza u diabetyków jako zapobieganie operacji oraz przy paznokciach „rurkowatych”.

Przy stanach mniej zaawansowanych stosuje się klamry plastikowe BS-Quick lub rurki sulci, ewentualnie tamponadę.Bardzo ważnym elementem leczenia jest zaangażowanie ze strony pacjenta, który musi systematycznie zmieniać tamponadę.Polega to na wkładaniu miękkiego, chłonnego opatrunku pomiędzy paznokieć , a wał paznokciowy.Bez tamponady nie ma prawidłowego postępu korekcji wrastających pazokci. Przy stanie zapalnym wymagane jest zmienianie tamponady kilka razy dziennie.Jeśli nie ma współpracy ze strony pacjenta, to jest to przeciwwskazanie do założenia klamry VHO-Osthold.
Dsc00175_thumb

VHO Osthold - klamra drutowa

 

źródlo: Zdrowe-Nogi

VHO Osthold - klamra drutowa
VHO Osthold - klamra drutowa

03

10.2016

Dermafrac

Najbardziej zaawansowana technika nakłuwania skóry połączona z równoczesną infuzją odpowiednio dobranego preparatu.
Metoda pozwala skutecznie wprowadzić roztwór substancji aktywnych kwasu hialuronowego, antyoksydantów i peptydów stymulujących regeneracje skóry co zapewnia wysoką efektywnośći skuteczność zabiegu bez konieczności wyłączania klienta z codziennych aktywności.

Cena zabiegu to 280 zł z 360zl
copyrights by Divia 2010
projekt i wykonanie: Ogicom


ul. Bratkowa 11 (wjazd od ul. Farmaceutów) | Kraków | tel. 601 550 407 | marta.mendel@divia.pl
Wrastające paznokcie, Pedicure leczniczy, Makijaż permanentny Kraków, sztuczne rzęsy, kwas hialuronowy Kraków

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
zamknij okno