ZabiegiZabiegi podstawowe


 • Diagnostyka cery

  Diagnostykę wykonujemy na podstawie wywiadu z klientem. Wywiad dotyczy stosowanych obecnie kosmetyków oraz reakcji skóry na nie. Omawiamy również wpływ  czynników zewnętrznych (atmosferycznych)

Zabiegi specyficzne


Skuteczna walka z przebarwieniami EPIONCE Melano Corrective System

Czy wiesz, że?

30% przebarwień powstaje na podłożu wcześniejszych zmian zapalnych – konieczne jest jak najszybsze zahamowanie procesu zapalnego i utrzymywanie integralności bariery skórnej.
Najważniejsze cechy systemu Melano Corrective:
- Minimalne podrażnienie skóry lub brak efektu drażniącego
- Długo utrzymująca się poprawa
- Mniejsze ryzyko nawrotów

Dwa produkty:

MelanoLyte Tx - produkt do stosowania w domu

MelanoLyte Pro - profesjonalna maska

Do najważniejszych składników należą:
Biała lilia wodna, Korzeń lukrecji, Mięta pieprzowa, Malwa.

Dlaczego dwa produkty?

MelanoLyte Tx jest produktem do stosowania w domu.

MelanoLyte Pro jest to maska stosowania przez specjalistę podczas zabiegu w gabinecie. Oba produkty cechują się innym mechanizmem działania. Preparat MelanoLyte Pro ZWIĘKSZA skuteczność MelanoLyte Tx.

Jak należy stosować system Epionce Melano Corrective?

Dla uzyskania najlepszych efektów należy używać preparat MelanoLyte Tx razem z produktami z Fazy 01: Oczyszczanie, z Fazy 04: Odnowa i Wzmocnienie oraz z Fazy 05: Ochrona.

- MelanoLyte Tx należy stosować dwa razy dziennie, przed nałożeniem preparatu do twarzy z serii Renewal oraz kremu ochronnego przed słońcem.

Stosowanie preparatu chroniącego przed słońcem ma kluczowe znaczenie podczas leczenia przebarwień. Codzienne nakładanie kremu przeciwsłonecznego Epionce jest niezbędnym elementem domowego schematu postępowania dla pacjentów. Idealnym produktem jest Epionce Ultra Shield Lotion SPF 50 o działaniu przeciwzapalnym.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów preparat MelanoLyte Tx powinien być stosowany dwa razy dziennie przez 18 tygodni. Po tym czasie należy zmniejszyć częstość nakładania produktu do jeden raz dziennie przez okres do 4 miesięcy.
W tym momencie powinno wystarczyć tylko podtrzymywanie efektów terapii przy pomocy nakładania MelanoLyte co kilka dni.

W trakcie trwania kuracji NIE NALEŻY stosować preparatów zawierających AHA  lub nadtlenek benzoilu łącznie z produktami MelanoLyte. Substancje te mogą wpłynąć na działanie aktywnych składników zawartych w MelanoLyte Tx i Pro.

Najważniejsze cechy systemu Melano Corrective:
- Minimalne podrażnienie skóry lub brak efektu drażniącego
- Dokładniejsze usuwanie nieregularnego zabarwienia skóry
- Długo utrzymująca się poprawa
- Mniejsze ryzyko nawrotów


Melano Corrective System
Powstanie widocznego nieregularnego zabarwienia skóry jest procesem niezwykle złożonym. Większość z wiodących na rynku preparatów na przebarwienia zawiera składniki,
które wpływają tylko na jeden lub dwa etapy tego procesu. Czesto podkreśla się rolę hamowania aktywności tyrozynazy, która jest jednak tylko jednym z elementów złożonego
procesu powstawania przebarwień. Celem systemu Melano Corrective jest wpłynięcie na całość tego procesu.


Filozofia systemu: znajdź lepszy sposób!
- Stosowanie bezpieczniejszych, ale tak samo skutecznych składników

- Uzyskanie dobrej odpowiedzi na leczenie, ale bez niepożądanych objawów ubocznych
- Zapobieganie nawrotom
- Bez zaniku warstwy rogowej naskórka
- Bez niszczenia komórek barwnikowych
- Bez niszczenia lub uszkadzania bariery skórnej w celu dostarczenia składników aktywnych
- Bez wywoływania dodatkowego stanu zapalnego w skórze

 

źródło:Vitaco

 • Zabiegi z zastosowaniem kwasów (glikolowego, migdałowego, pirogronowego lub Jessnera)

  Zabiegi te pomagają w walce z trądzikiem jak również wpływają na odmłodzenie skóry. Regulują pH, ograniczaja wydzielanie sebum. Doskonałe efekty w serii.

Zabiegi na ciało


 • Masaż podciśnieniowy

  Masaż podciśnieniowy. Jest to zabieg modelujący sylwetkę, redukuje cellulit oraz działa lekko drenująco. Doskonały w serii.

   

Depilacje woskiem


Depilacja woskiem miękkim, z użyciem specyficznych pasków umożliwia szybką i bardzo skuteczną metodę pozbycia się owlosienia na określony czas.

Depilację miejsc wrazliwych  (okolice bikini, pachy, twarz ) wykonujemy woskiem tzw twardym. Wosk ten jest szcególny dlatego, że nie wywoluje podraznień i jest bardzo łagodny dla skóry.

 • Depilacje

Zabiegi uzupełniające


 • Rurka sulci protektor

 • Klamra korygująca VHO-Osthold

Zabiegi lecznicze


 • Pedicure leczniczy

 • Manicure

  Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Mówią o niej wszystko.

  Delikatna, aksamitna skóra dłoni oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej eleganckiej kobiety, częścią jej urody i kobiecości.

 • Pedicure

  W atmosferze pełnego relaksu, oraz sterylności wykonywany jest nowoczesny pedicure pielęgnacyjny. Zabieg składa się z odprężającej kąpieli stóp, pielęgnacji paznokci i skórek oraz usunięcia stwardniałego naskórka z powierzchni stóp przy użyciu profesjonalnej frezarki. Ostatnim etapem jest delikatny masaż stóp oraz pomalowanie paznokci.

Zabiegi Epionce


Firma Episciences, Inc. została założona w USA przez doktora nauk medycznych Carla Thornfeldta, dermatologa klinicystę z 25 letnim doświadczeniem. Działalność firmy oparta jest na jego badaniach naukowych, w których powiązał on skutki działania dwóch niekorzystnych procesów biologicznych zachodzących w skórze: przewlekłego stanu zapalnego oraz naruszenia naturalnej bariery ochronnej skóry.

Firma Episciences, Inc. opublikowała wyniki czternastu niezależnych badań klinicznych z podwójną ślepą próbą, które udowodniły skuteczność i bezpieczeństwo linii Epionce®.

Unikalne trzy opatentowane kompleksy stanowią mieszaninę produktów botanicznych, które wchodząc w skład produktów Epionce® pełnią w nich swoiste funkcje:
Epi-A Complex™ “Przeciwzapalny”
Epi-B Complex™ “Barierowy”
Epi-K Complex™ “Keratolityczny

Mechanizm działania produktów Epionce® opiera się na 2 udowodnionych procesach zachodzących w skórze:
• hamowaniu uwalniania czynników przewlekłego stanu zapalnego w skórze
• naprawie, odbudowie i wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej skóry.

System dostarczania substancji aktywnych do skóry w przypadku wszystkich produktów Epionce® stanowi integralną część składu tych preparatów.  W chwili, gdy preparaty lityczne, odnawiające, intensywnie odżywiające
i wszystkie kremy barierowe są nakładane na skórę dochodzi do rozsunięcia się komórek skóry i utworzenia mikroskopijnych ścieżek przez warstwy lipidowe (między komórkami), co pozwala na terapeutyczne przeniknięcie składników aktywnych głęboko do warstw naskórka.

System dostarczania do skóry nie narusza bariery ochronnej, tj. nie uszkadza powierzchni skóry.
Jest to proces przebiegający bardzo delikatnie, na drodze odpowiedniego dostosowania wzajemnych proporcji lipidów w skórze w celu wytworzenia mikrościeżek, a następnie pobudzenia naturalnych procesów naprawczych. Dzięki temu produkty Epionce® pozwalają na skuteczne dostarczenie aktywnych składników przez warstwę rogową naskórka do komórek docelowych, przy minimalnym naruszeniu bariery ochronnej. System wykorzystuje wyciągi roślinne, aby uzyskać te same efekty co retinol i peptydy.

źródło:epionce polska

AccelaFuze


System łączonej terapii AccelaFuze to korzyść 3in1!

Accelafuze™ to nowoczesny system terapii łączonej zapewniający zmniejszenie objawów starzenia się skóry. Łączy w sobie sprawdzone zalety mikrodermabrazji korundowej  z udowodnionym odmładzającym skórę działaniem roztworów do infuzji. Naukowo udowodnione zabiegi pobudzają w organizmie własny system naprawczy do produkcji nowych komórek skóry oraz włókien kolagenowych i elastynowych, co zmniejsza objawy starzenia się skóry. Rezultaty to: wyraźna poprawa kondycji skóry oraz jej odmłodzenie. 3 - fazowa terapia łączona Terapia łączy w sobie trzy zabiegi w trakcie jednej sesji. Pierwszy to mikrodermabrazja bezkryształowa korundowa pozwalająca na złuszczenie zewnętrznych warstw skóry, przygotowując ją jednocześnie do zabiegu infuzji, drugi to infuzja, podczas której dzięki zastosowaniu próżni roztwory wtłaczane są głęboko w skórę właściwą, co pozwala uzyskać widoczne rezultaty. Odczucia pacjenta w trakcie i po zabiegu infuzji to komfort oraz głębokie nawilżenie skóry dzięki zastosowanym opatentowanym roztworom infuzyjnym. Ostatnim elementem terapii jest światło LED dostarczane do skóry dzięki głowicy Coolbreeze™. Terapia światłem LED stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, jak również zmniejsza i łagodzi podrażnienie skóry. Skuteczność terapii światłem LED została również potwierdzona klinicznie w leczeniu trądziku.

Czas trwania 40min                     koszt zabiegu 250zł

Manicure permanentny NOWOŚĆ


Lakierożele to piękne paznokcie na długi czas

Jeszcze do niedawna malowanie paznokci sprawiało nieco kłopotów, ponieważ lakier, jaki został użyty utrzymywał się na płytce nie dłużej niż dwa, trzy dni a następnie odpryskiwał. Z tego względu malowanie paznokci trzeba było bardzo często powtarzać. Dziś sytuacja jest nieco inna, a stało się tak poprzez dostępność na rynku kosmetycznym lakierożeli.

Są to lakiery, którymi można malować paznokcie naturalne. Jednakże różnią się od zwykłych, znacznie lepszą trwałością. Lakierożele są niezwykle cenione wśród stylistek paznokci. Mają nowoczesną i innowacyjną formułę, która na dłużej pozwala zachować ich blask i piękno. Z tego też względu lakierożele możemy określić, jako masę, która jednocześnie przypomina tradycyjny lakier do paznokci oraz żel i akryl. Malując paznokcie lakierożelami można nie tylko sprawić, że są one piękne dłużej, ale także malować je na jednolity kolor oraz tworzyć ciągle modny french.

źródło: Magnetic

Fotoodmładzanie


Rewelacyjny zabieg fotoodmładzający, doskonale poprawia wygląd i strukturę skóry, rozjaśnia przebarwienia, obkurcza naczynka.

Może być stosowany pojedyńczo jednak najlepsze efekty osiągamy stosując serię 4 zabiegów w odstepach 4 tygodniowych.

Przeciwskazania jak do depilacji laserowej:)

Depilacja Laserowa IPL ( Multi light plus)


Depilacja laserowa polega na trwałym uszkodzeniu włosa. Laser działa na te włosy, które są w fazie wzrostu. Oferta przeznaczona zarówno dla Pań jak i dla Panów!

Nowoczesny laser
 Do zabiegów używa się nowoczesnego lasera Multi Light Plus (IPL + RF = E-light) z głowicą chłodzącą. Pierwszy zabieg poprzedzany jest konsultacją . Ocenia on typ skóry, rodzaj włosa i przeprowadza wywiad – wszystko po to, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Najlepsza seria zabiegów
Podczas jednego zabiegu można trwale usunąć 15-30% owłosienia z danej partii ciała. Dlatego też zabieg warto powtarzać co 6-8 tygodni dla osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Depilacja Laserowa IPL ( Multi light plus)


399 zł za 4 sesje depilacji IPL na 2 wybrane partie ciała:

wąsik, pachy, bikini, broda, baki, policzki, uszy, szyja, kark, plecy, okolice brodawek piersiowych, ramiona, przedramiona, dłonie, brzuch ,pośladki, łydki, tors

999 zł za 6 sesji depilacji IPL na 4 wybrane partie ciała:

wąsik, pachy, bikini, broda, baki, policzki, uszy, szyja, kark, plecy, okolice brodawek piersiowych, ramiona, przedramiona, dłonie, brzuch ,pośladki, łydki, tors

 

800 zł za 4 sesje depilacji laserowe IPL całych nóg

BABOR


 • CALMING SENSITIVE

  Zabieg dla skóry wrażliwej, reagującej widocznym podrażnieniem na stres i oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, wiatr czy chłód, a także skóry skłonnej do alergii.Efektem zabiegu jest natychmiastowe ukojenie skóry i poprawienie jej odporności poprzez stabilizację naturalnej bariery hydro-lipidowej. Dzięki zabiegowi skóra doskonale chroni się przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

 • COMPLEX C z maską algową

  Witaminowa pielęgnacja rewitalizująca i odmładzająca. Przeznaczona szczególnie dla skóry nadwyrężonej codziennym stresem.

 • COMPLEX C

  Witaminowa pielęgnacja rewitalizująca i odmładzająca. Przeznaczona szczególnie dla skóry nadwyrężonej codziennym stresem.

 • ANTI-STRESS TREATMENT

  zabieg kojący i przywracający równowagę podrażnionej, wrażliwej skórze

 • PURE

  Zabieg stworzony z myślą o skórach problematycznych i zanieczyszczonych.  Celem zabiegu jest oczyszczenie skóry z nadmiaru sebum i przywrócenie jej równowagi.  Preparaty użyte w zabiegu działają antybakteryjnie, ściągają rozszerzone pory i łagodzą stany zapalne.  Dzięki zabiegowi Pure skóra zanieczyszczona zyskuje i zachowuje estetyczny wygląd.

BIOLINE VITA +


Zabieg Vita+ silnie regenerujący, dla skóry pozbawionej jędrności, odwodnionej, suchej i szorstkiej. Doskonały relaks i odprężenie.

03

10.2016

Dermafrac

Najbardziej zaawansowana technika nakłuwania skóry połączona z równoczesną infuzją odpowiednio dobranego preparatu.
Metoda pozwala skutecznie wprowadzić roztwór substancji aktywnych kwasu hialuronowego, antyoksydantów i peptydów stymulujących regeneracje skóry co zapewnia wysoką efektywnośći skuteczność zabiegu bez konieczności wyłączania klienta z codziennych aktywności.

Cena zabiegu to 280 zł z 360zl
copyrights by Divia 2010
projekt i wykonanie: Ogicom


ul. Bratkowa 11 (wjazd od ul. Farmaceutów) | Kraków | tel. 601 550 407 | marta.mendel@divia.pl
Wrastające paznokcie, Pedicure leczniczy, Makijaż permanentny Kraków, sztuczne rzęsy, kwas hialuronowy Kraków

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
zamknij okno